Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde monitor s VGA

Zdravím. Mám tu takový zapeklitý problém. Mám tu sestavu......

MSI P35 NEO
nVidia 9600GT
3GB RAM DDR2
Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz
Monitor BENQ G2222HDL
MS Windows 10 Home x64

Připojeno to mám následovně:
V monitoru je VGA, na GPU je redukce VGA-DVI. Problém je, že mi nejde obraz. Pokud vytáhnu baterku z desky, po zapnutí dám F2 (load optimize) a PC normálně najede. Poté, když dám restart, už nenajede obraz. Na monitoru svítí něco jako "není signál". Pokud znova vytáhnu baterii, PC zase najede (i do BIOSu se dostanu). Kde může být problém? Že by PC nerozpoznalo monitor přes tu redukci?
Zkoušel jsem i nastavit frekvenci ze 75Hz na 60Hz, i rozlišení na 800x600, nic nepomohlo.

Pokud to může být kabelem, jaký koupit? V monitoru je DVI-D (Dual link) a VGA. Na GPU je DVI-I (Dual link).
Pro přehled jsem to i nafotil. Děkuji za odpověď.

Tak přes F8 najede výběr, dám nouzový režim a monitor zhasne (na monitoru se píše žádný signál - nepřipojeno).

Vyjmu baterii (na 5 sek.), dám ji zpět. Zapnu, najede PC.

CMOS Settings Wrong
CMOS Date/Time Not Set
Press F1 to Run SETUP
Press F2 to load default values and continue

Dám F2, PC normálně najede. Vše funguje. Dám restart a PC najede, ale obraz ne. Monitor hlásí "Sign. kabel nepřip."
Právě jsem nahodil čistou instalaci W7, problém stále stejný.