Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako Zistit Zabudnute Heslo Od PC

Od majho počtitaca som zabudol heslo . Skusal som ho aj dako zistit otvorenim prikazoveho riadku ktory som skusal otvorit cez instalacku windovsu 7 a na mojom je w8 . Neviem co sa tam pokazilo a pri zapnuti pc mi vihodi ,automaticky opravit ,vinulovat pc ,a vipnut pc .

Prosim pomozte :(

Ked ti vyhodi len opravit a vypnut tak je poskodeny samotny windows, ne heslo. Mala by tam byt aj moznost normalne pokracovat alebo restartovat PC (to je potom normalne pokracovat), ak neni tak budes muset win preinstalit alebo obnovit na vyrobny stav spravnou klavesou po zapnuti.