Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Moje pc sestava.... tipy rady

Zdravim chtěl bych poprosit o rady k mé pc sestavě.....
http://www.czc.cz/138173,186667,150136,180474/kody aktulně objednávám z CZC.CZ
Je tam :
Základová deska ASUS A88XM-PLUS - AMD A88X
Procesor: AMD A8-7650K Black Edition
ramky : Kingston HyperX Fury Blue 8GB (2x4GB) DDR3 1600
zdroj :iTek ENERGY PIV 650, 650W, full black, retail

Jediné co mi zbylo ze staré setavy je HDD Samsung HD753LJ 750GB SATA II 7200RPM, 32MB a grafická karta Geforce GT 610 2048MB DDR3

Vím že grafika stojí za prd ale tu dokoupím za pár měsíců. Chtěl bych poprosit o rady a tipy...
Tlačí mě finanční rozpočet ale kdyby se našlo něco o pár stováku lepšího(na czc, mám dobré zkušenosti) tak bych si připlatil...

Předem děkuji...

# Nema cenu zakoupit <1X RAM> , kdyz zakladni deska podporuje <DUAL-CHANEL/nasobic frekvence> , kde jeho funkce jde docilit obsazenim <2x> pametovych modulu, tudiz zakoupit <2X RAM> , kuprikladu v tvém pripade <2x4GB> RAM. /Takze ty tvé 2x4 tam nech.