Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava k ASUS STRIX GTX960

Ahoj. chystám se složit super krásnou sestavu a tady jsem si připravil nástřel toho co bych v počítači asi tak chtěl: https://www.alfa.cz/basket.php?items=_2N1G012S2K01 2X8S012RCO013C2X010YB8012FDF01. Prosím o rady jestli máte zkušenosti s těmito komponenty, případně pokud by jste doporučovali nahradit některý s dílů jinými.

Rád bych se vešel do 26 000 jen za počítač, ale včetně case který v košíku chybí. Grafika už mi doma leží na stole ale je přidána v košíku.
Operační systém už mám.

Předem děkuji za všechny rady a názory.

Jenom malá technická poznámka, autor v 18:38 upřesnil, že se spletl a dal do košíku špatnou desku a až v 18:41 dostal odpověď na dotaz proč nebrat sestavu s odpovědí, že nebude fungovat. Tedy řešit dál sestavu s původní deskou je trochu bezpředmětné. :)

Kdyby spíše mohl někdo poradit, co je vyloženě špatně, s přihlédnutím na to, že autor má již koupenou uvedenou grafickou kartu. Nebo případně, je tato karta opravdu tak špatná? Také jsem o ní dříve uvažoval.

Já osobně jsem vděčný všem co na tomto fóru pomáhají a radí, ale určitě není potřeba tak ofensivně, člověk se nic nenaučí, když nebude vědět co je špatného na tom co vytvořil. Díky :)