Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který z procesorů AMD Athlon je nejvýkonnější?

Dobrý den,
prominte že opět otravuji ,ale který z těchto procesorů se vám zdá nevýkonnější ? :https://cz.msi.com/Motherboard/support/K9AGM3FIH.h tml#support-cpu

(nebo mám nejvýkonnější já?)

PC:
cpu: AMD Athlon 64X2 BE-2350 2.1Ghz
gpu: Sapphire ATI Radeon HD 2600XT 256mb
ram: 2gb kingmax semiconcudor (1x1) 400mhz
os: Windows Vista Home Premium
mb: MSI MS-7367

neberte můj dotaz prosím blbě :-)

Změna předmětu, původně: Který je nejvýkonnější? (host)

v té tabulce výkon CPU roste s počty jader a taktem CPU a v porovnání co máš jsi mezi prvním a druhým CPU, první CPU v tabulce je jednojádro, ty máš dvoujádro CPU s taktem 2,1, druhé v pořadí bude o malinko výkonnější na taktu 2,2