Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Zdravím, moje PC mi začalo padat do modré smrti chybový kód 0x00000101 (0x0000000000000019, 0x0000000000000000, 0xfffff880032fb180, 0x0000000000000006). Padá to při zátěži (hraní) a zvedá se u toho teplota grafiky při zátěži 5 min na cca 60°C dle speedfanu na 10-minut se uz nedostanu padne to do modré smrti. Hardwarově by neměl být problém sestava takhle jela už rok ted mi jen spadl Win tak jsem reinstaloval opět na W7 ult 64b. jako předtím nainstaloval veškeré ovladače desky i grafiky z orig. disků od výrobce. Poraďte prosím čím by to mohlo být, problém bych možná viděl v přehřátí protože při BSOD vyběhnou točky větráků prudce nahoru ale PC mám v dobrém case s dostatečným hlazením i chladiče jsou vyčištěné tak měnapadá možnost jedině úniku chladícího media z heatpipe....

Zdroj by měl být v cajku je to seasonic 80+ gold takže.... navíc mám PC zapojeno přes UPS která vyrovná i rázy a šumy v napěťové síti takže ani rázem to být nemůže. Ani ve win bch problém neviděl ze stejného instalacního disku bezeli rok bez problemu a na stejných driverech.... HDD by mělo být v cajku je to WD a po diagnostice se jeví jako zdravý