Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit produkt key W8.1

Dobrý den,

mám notebook Lenovo Y50-70 zakoupený v czc.cz. Při nákupu psali že notebook má systém W8.1. Po rozbalení a spuštění již byl notebook upgradován na W10(to není zase takový problém) ale nyní jsem se rozhodl přejít zpět na W8.1 (jsou to 3 měsíce). Je nějaká možnost jak zjistit produkt key a bude vůbec ještě funkční ? Děkuji :)

U W8.1 neni ziadna nalepka lebo key je v BIOSe, skus najprv recovery od vyrobcu (spravna klavesa po zapnuti resp. zapnut to tou onekey klavesou), ak to uz nepojde tak stiahnut si spravnu instalacka W8.1 z webu MS (hladas slova Win8.1 media pro jiny PC) a dasa na usb stick a preinstalis to na W8.1. Kluc nikam nezadavas. Ak to bolo ale povodne W8.1 "with bing" tak na to instalacka W8.1 na webe MS neexistuje. na to pomoze jedine recovery.