Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 problem

Zdravím

Tak po dlouhem rozhodovani jsem udelal upgrade na 10... A zase problém.

Vsechno probehlo v poradku ale naskočí uvodni obrazovka (Nastaveni zakladnich veci ) a nefunguje klavesnice ani mys, nedostanu se nikam ...

prikladam fotku aby se mě dalo pochopit :)

Tohle naskoci a dale se nehnu... porty nepomahaji ...

Nejaka rada by se šikla...predem dekuji .
Změna kategorie, původně: Software (karel)

To nikdo nema nejakou jinou radu?

Má počítač konektor na ps2 klávesnici ? Pokud ano tak si ji půjč. Při instalaci odpoj všechna usb zařízení kromě klávesnice. Podívej se jestli není nějaký nový bios pro tvou desku.

Opet musim it neco extra

To si nemyslím Windows 10 je už na 100+ milionech počítačů a spousta lidí jej zkoušela. A zas tak extra podle mě není.