Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk přes HDMI

Ahoj, řeším problém. Nefunguje (nebo neumím rozchodit) zvuk na základní desce Lenovo L-I946F. Sehnal jsem k tomu ovladače a nejde mi zvuk integrované zvukovky. Ale to by nebyl takový problém, protože PC chci mít připojený k televizi přes HDMI a zvuk tedy chci posílat přes něj. Jenže, zvuk přes HDMI nejde. Nainstaloval jsem driver na AMD HD6570, nastavil jsem směšovač a nic, ticho... Může mít vliv na to vliv, že nefunguje integrovaná zvukovka? OS Win7 64bit ultimate

Některé grafické karty údajně umí do HDMI nacpat i zvuk. Pak je to jednoduché.
U některých se to údajně dá připojit nějakým drátem ze zvukovky...
U těch ostatních se musí přepnout výchozí zařízení (v ovládacím panelu zvuku).