Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Recovery bios na nb Acer

Budem opravovat zle flashnuty bios na jednom nb acer (1652wlmi) a co som nasiel postupy tak su len s usb fdd. Existuje aj postup bez nutnosti pouzitia usb fdd?
Změna kategorie, původně: Tipy, triky (host)

Vie mi niekto zohnat bios na 1652wlmi? Vyzera to ze cez crisis bios by to mohlo ist ale blbi aceraci maju na ftp bordel a hadze mi to page not found. Mavyse na 1652 tam bios nie je ale predpokladam ze cela rada 165x pouziva rovnaky bios.
Uz ma googlit cez gprs nebavi.
edit: uz netreba...vyriesene