Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Špatně se mi rozbíhá pc.

Dobrý den, potřebovala bych poradit. Včera ráno jsem zapnula pc, naběhl mi normálně, objevila se tabulka - avast antivirus vyžaduje aktualizaci. Dala jsem aktualizovat, chtělo to restart. Restartovala jsem ho a od té doby mám problém. Počítač se stále restartoval, po rozběhnutí se objevila stránka na přihlášení uživatele, potom hned modrá obrazovka s nějakým anglickým textem a zase restart. Když jsem v nouzovém režimu dala Obnovit nastavení, počítač se rozběhl normálně a fungoval celý den. Dneska ráno, když jsem ho zapla se celá situace opakovala. Zase jsem musela v nouzovém systému obnovit nastavení a funguje. Čím to může být? Poraďte prosím. Děkuji předem Hana Haschková
Konec chatu

Děkuji za radu. Odinstalovala jsem Avast a po restartu mi pc normálně najelo. Je možné, že tu chybu způsobila ta aktualizace Avastu? A ještě bych prosím požádala o radu, jaký antivirový program mám použít. Předem děkuji za odpověď.

ccleaner je pro neschopné lamy.
fakticky řečeno - startup položky nastavit umí. ale ta obliba mezi bfu je smrtelná.

položky "po spuštění" startují až od přihlášení uživatele, ale tam antivir není, ten běží jako několik driverů/služeb.

v tomto případě se antivir navíc sám udal. je celkem zbytečné to řešit a nedejbože instalovat lamasoft.