Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory Genius SW-G2.1 1250

Dobrý den, koupil jsem si tyto reproduktory Genius SW-G2.1 1250 a po zapojení podle návodu do PC mi stále zvuj nepřehrávají , zkusil jsem reproduktory napojit na mobil a v pohodě fungujou , kde je tedy problém ? Konektor je stejný jako na starých reproduktorech , akorát s logem genius. Napadlo mě , jestli nechtějí reproduktory nějaký ovladač pro PC, ale nic jsem nenašel

Pokud ty původní byly v PC a hrály, tak ovladač zvukovky musí být OK. Jsou ty nové zapojené ve stejném konektoru v PC jako staré ? Pokud ne, bude třeba nastavit v ovládacím panelu zvuku konfiguraci a výstup. Jinak zkontrolovat, jestli konektor je správně domáčklý ve zdířce.