Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pád Mobilu

Zdravím, dneska mi padol mobil na zem (ozaj malá výška) bol som prekvapený že je vypnutý lebo ma ani nenapadlo že sa mu mohlo niečo stať. Nechcel sa zapnúť a teraz naopak sa stále štartuje a pri úvodnom logu značky mobilu alebo pri logu Android sa vypne a proces sa opakuje znovu.. Maximálne sa dostal do odomknutia mobilu (sim karty) ale vždy sa potom vypne a zas zapne. Skúšal som vybrať baterku, dať ju naspäť..

Aký je váš tip na problém mobilu?

Teraz ma napadla núdzová možnosť mobilu.. dostal som sa doňho.. Sú tu možnosti:

Recovery Mode
Fastboot Mode
Normal Boot

Neviete mi poradiť čo znamená čo? Respektívne čo to spraví..

To může být cokoliv. Je to v záruce ? Ano, pak není co řešit. Není, pak taky není co řešit, pokud je chyba v HW, například vadná flash, CPU, tak to stejně v domácích podmínkách nevyřešiš. Zkus recovery.

Je to v záruce ? Ano, pak není co řešit. Není, pak taky není co řešit

Ale reseni je furt jedno a to same, vyhodit. Jak to spadlo, tak to nevyreklamuje. Takze se logicky pta na jine moznosti.

---

Tak, kdyz si vyndal baterku a nepomohlo, tak to vcelku jednoznacne vidim na hardwarovy problem. Zkus to otevrit a podivat se na nejake vizualne viditelne skody, pokud nic tak servis nebo popelnice.

Polská značka Lark Cirrus.. kupovaný v Tescu.. bol mi kúpený a ja sa v mobiloch moc nevyžívam a bolo mi hlúpe ho zahodiť len za to že nestál 200e.. Nespadol na betón ale na parkety na koberec.. a nepadol z velkej výšky.. ale to už je asi riziko lacného telefónu.. ale musím priznať že doteraz fungoval bezchybne skoro.

Psal Android, takze bud neco tradicniho jako Samsung, LG, Sony se senzorem padu nebo Prestigio a podobna cina, kterou obvykle nevyreklamujes ani opravnene.

Edit: Mezitim teda znacka napsana, no Tesco mobil zkus vyreklamovat osobne v Tescu, pri trose stesti a lhani, ti to vymenej na miste nebo vrati prachy.