Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí tlačítko na klávesnici

Zdravím,

mám dotaz, šlo by vyměnit tlačítko z klavésnice za podobné tlačítko jako je na obrázku? Tlačítko by bylo nejlépe připojeno drátky na místo původní klávesy...

agxbdi
nebo
agxclt
popřípadě jaké specifikace by mělo jít, aby to šlo

Díky xave
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Chtěl jsem udělat "panel" tlačítek, která budou ve hře plnit urcitou funkci... A nejjednodušší nápad mi přišel tento, prostě to napájet namísto klávesnice...

Popřípadě jaký způsob, abych mohl pomocí tlačítek ovládat PC (tedy hru)