Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako odinštalovať doplnok?

Po odinštalovaní programu ESET sa mi pri otváraní programu Outllook objaví tabuľka s nápisom: Doplnok ESET Outlook Plugin. (C:/Program-1/ESET/ESETNO-1/EPLGOU-1.DLL) nie je možné nainštalovať a program Outlook ho zakázal. Ako sa zbaviť tohto oznamu, ktorý ma otravuje? Chcel som ho nájsť na disku C: Program, no nepodarilo sa. Ospravedlňujem sa za opačné lomítka v ceste programu aj za pomlčky, kde majú byť vlnovky, ale moja klávesnica tieto znaky neobsahuje.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Doplnok ESET Outlook Plugin. (C:/Program-1/ESET/ESETNO-1/EPLGOU-1.DLL) nie je možné nainštalovať a p…
IQ37 20.03.2016 14:08
IQ37
tak, musí mět otlak vytlačený konfig. razítko na sobě. zkusme http://email.about.com/od/outlooktips/…
kmochna 20.03.2016 14:20
kmochna
Otvoril som Outlook-Centrum dôveryhodnosti-Doplnky a hľadaný doplnok ESET Outlook sa medzi nimi nena…
IQ37 20.03.2016 14:27
IQ37
já bych se nerozpakoval střílet konfiguračně- https://msdn.microsoft.com/cs-cz/library/bb386106. asp…
kmochna 20.03.2016 14:38
kmochna
Pozrel som si v Outlooku neaktívne doplnky, ale žiaden s názvom ESET tam nie je. Asi má iný zamaskov…
Vladimir22 20.03.2016 23:10
Vladimir22
Pokud je ten doplněk opravdu neaktivní, tak by se Outlook neměl pokoušet najít cestu k jeho souboru.…
IQ37 21.03.2016 01:01
IQ37
Pridávam doplnky z Outlooku, medzi ktorými môže byť ESET doplnok, ktorému Outlook zabránil otvorenie…
Vladimir22 21.03.2016 13:12
Vladimir22
Řešili to i na Esetu: viz. https://forum.eset.com/topic/275-microsoft-office- outlook-2007-error/ I…
IQ37 21.03.2016 13:23
IQ37
PPrepac pisem z tabletu lebo ntb mi instaluje 180 aktualizacii a neviem ho zastavit. Ak mozes daj pr…
Vladimír2 21.03.2016 14:20
Vladimír2
Z prekladu som sa dozvedel iba to, čo robím - otvárať doplnky. Ale ktorý je od ESETu, neviem posúdiť… nový
Vladimir22 21.03.2016 21:05
Vladimir22
Jinak ti nezbude, než prohledat a promazat ty registry. Neskutečně dlouhé téma kvůli posranému Eset… nový
IQ37 21.03.2016 21:22
IQ37
Netráp sa, už je tomu koniec. Podľa prekladu angl. textu z predošlého príspevku som na prvý šup naši… poslední
Vladimir22 21.03.2016 21:50
Vladimir22

Doplnok ESET Outlook Plugin. (C:/Program-1/ESET/ESETNO-1/EPLGOU-1.DLL) nie je možné nainštalovať a program Outlook ho zakázal.

Stále hledáš něco, co v počítači už není. Musíš najít v Outlooku nebo v registrech související záznam o Esetu a vymazat ho. V registrech to vyžaduje opatrnost, abys nevymazal něco jiného. Chyba Esetu je v tom, že při odinstalaci hlavního programu nesmazal záznamy tam, kde je v počítači udělal (mimo jiné v tom Outlooku).

Nejsem si jistý, ale nejde u Outlooku udělat tzv. opravná instalace? Ovládací panely - Programy - spustit odinstalátor Outlooku. Mělo by to nabídnout možnost, co chceš udělat - jestli odinstalovat nebo opravit. Ale nejsem si jistý, jestli to tam opravdu je - Outlook už dlouho nepoužívám. Tím by se mohly odstranit z Outlooku neexistující cesty k souborům.

Asi by se dal použít i nějaký "čistič" registrů (nečistit automaticky!), který by na to propojení Outlook - Eset mohl ukázat.

Otvoril som Outlook-Centrum dôveryhodnosti-Doplnky a hľadaný doplnok ESET Outlook sa medzi nimi nenachádza.

Skoro bych tvrdil, že tam ten doplněk je uvedený, ale možná si ho nevšimnul, anebo je pod nějakým nesouvisejícím názvem.

já bych se nerozpakoval střílet konfiguračně- https://msdn.microsoft.com/cs-cz/library/bb386106. aspx
https://www.outlook-apps.com/inactive-outlook-add- ins/

má to ovšem aspekt nebezpečnosti. další má odezva bude, že budu požadovat obrázek. což bych třeba tady http://zivot.poradna.net/q/view/6472-obrizka-jo-ne neřekl.

Pokud je ten doplněk opravdu neaktivní, tak by se Outlook neměl pokoušet najít cestu k jeho souboru.
Asi by pomohlo, kdybys sem dal screen těch doplňků, třeba ty názvy někomu něco řeknou.
Ale to postupné odstraňování/zakazování by taky mohlo přinést ovoce. Ve skutečnosti by tam snad neměl být žádný doplněk.

Řešili to i na Esetu: viz. https://forum.eset.com/topic/275-microsoft-office- outlook-2007-error/

If you open Outlook and click the Tools menu you should see an option from Trust Center and then Add-ins, this should let you remove the ESET plugin and anything else that shouldn't be there. There should be a dropdown box labeled Manage and a button that says Go at the bottom of the add-ins screen. You must select Exchange Client Extensions to find the ESET plugin. Click the Go button and look for the ESET plugin. If you see it, remove/disable it and then restart Outlook.

Jinak ti nezbude, než prohledat a promazat ty registry.

Jinak ti nezbude, než prohledat a promazat ty registry.

Neskutečně dlouhé téma kvůli posranému Eset antiviráku.
Zpět sem: http://pc.poradna.net/q/view/1573844-ako-odinstalo vat-doplnok?page=r1574457#r1574457

Netráp sa, už je tomu koniec. Podľa prekladu angl. textu z predošlého príspevku som na prvý šup našiel ESET doplnok, zakázal som ho a už sa mi to nešťastné upozornenie naň nezobrazuje. Niekedy sa vytrvalosť opláca. Aj genialita je len 10 % talentu a 90% vytrvalosti. Nakoniec vďaka všetkým, čo to so mnou tak dlho vydržali.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru