Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatibilita wifi modulů v ntb?

zdarec potřebuju koupit wifi modul do ntbooku jelikož na mým nejede G+N-ková síť...no de mi o to že pokud koupim wifi s paticí kterou potřebuju nemůže se mi to hádat? Momentálně je tam modul od intelu nebude vadit když tam koupim nějakyho atherosáka nebo broadcoma? (snad pochopíte) díky

Hádat s čím? Běžně to sice neměním takže zkušenosti napříč spektrem značek nejsou velké, ovšem několikrát jsem vyměnil právě kartu od Intelu za Atheros ze stejných důvodů (béčkovou za géčkovou). Funguje to normálně. I výrobci dávají do stejných typů notebooků několik typů wifi karet