Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MF tiskárna Lanier 5020

Přátelé, nikde na Googlu nemohu najít nějaké technické údaje ke shora uvedené tiskárně. Zřejmě je to nějaká stará šunka.

Nepomohl by mi někdo? Text v CZ by byl optimální; potřebuji to do smlouvy a nelajsnu si svojí Massa Bob English získaný překlad implementovat do právních úkonů....

Já ji nikdy neviděl. Mám před sebou pouze posudek znalce, který ji také neviděl a navíc ani neví, co by k tomu měl napsat. V celém posudku je pouze uvedeno, že se jedná o "Kopírovací stroj - tiskárna LANIER 5020, výr. č.XXX".

Předpokládám, že ta tiskárna bude za pořizovací cenu cca 200.000,- Kč určitě síťová, bude mít skener, možná i fax a duplex, ale nevím, jak to zjistit.

Zkusím použít Tvoji metodu podobnosti....

Pokud nemáš nic víc než uvádíš, tak stejně nemáš jak zjistit, "co v ní je". Tahle zařízení jsou pochopitelně konfigurovatelná - možnost přidat finišer, paměť, šíťové rozhraní, ADF,...
Za těchto okolností budeš nucen vařit z vody - "metodou podobnosti" určíš typ, ale kolik má paměti nebo zda má síťovou kartu, na to budeš muset použít poněkud sofistikovanější metody - kávová sedlina, křišťálová koule,...

Já jsem vykradl to Aficio 200 a popsal jsem ji takto:

Jedná se o digitální multifunkční stroj (výkonná kopírka, síťová tiskárna, skener), rychlost 20 stran/min, formát A3-A5, rozlišení kopírky 400 dpi, tisku 600x600 dpi, ZOOM 25-400%, provozní náklady 0,24 Kč na kopii, maximální měsíční zatížení 20 tisíc stran. Pořizovací cena tiskárny činila 175.755,- Kč a do provozu byla uvedena 7.6.1999.

Tím nemůžu nic zkazit.