Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nabootovat notbook

Dobrý den,mám problém s notbookem ASUS EEE PC 1005PXD.byl pomalí a potřeboval přeinstalovat.Dal jsem mu obnovení Systému.Bohužel ,jak jsem zjistil zakousl se a nyní nejde ani na bootvat přes usb.už jsem bezradný.Mohl by mi někdo poradit co s tím.

nejsem žádný IT ,ale reinstal zvládnu,ale bohužel s tím to si nevím rady .Tak nebuď chytrej.Kdybych byl vševěd tak sem nelezu.Nevím taky proč bych dával staré xp na noťas ,na kterém byla w7 starter a pak se udělal upgrade na w40.šlapal pěkně a rychle,ale pak se začal zpomalovat.Mám flashku s win7 starter.Ale sen zmetek se nechce chytnout.Nevím co s tím.