Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuková karta

Ahoj lidi!
Jelikož se ve zvukovkách zrovna moc nevyznám, jdu za vámi. Mám právě na výběr ze dvou zvukovek, a nevím, kterou mám zvolit. Co si myslíte, že bude lepší? První kandidát je moje integrovaná Realtek HD, a druhým je Creative SoundBlaster Audigy 2. Používám 5.1 reproduktory a chci to mít především na hry a filmy.

Pokud za to nemusis platit, ber ten Creative, ale jinak na tve vyuziti bohate staci i ten Realtek. Co se toho tyka, tak u onboard zvukovek nezalezi ani tak na samotnem cipu zvukovky, zvuk je dostatecne kvalitni, jako na provedeni desky, treba Gigabyte to navrhuje dost prasacky, takze kolikrat se do zvukovky prenasi sum z jinych casti desky, u MSI a Asusu je integrovana zvukovka v naproste vetsine OK, zalezi na konkretnim modelu.