Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit ISO soubor

prosim vas pomozte mi ,ako mam napalit iso subor,ked dam v nere obraz disku a ten mi vyhodi hlasku ze nepodporovany format a nepusti ma dalej,kde robim chybu ako sa to vlastne da vypalit
Změna předmětu, původně: iso (JaFi)

Zřejme je ta hra s nějakou ochranou. Daemon umí ochrany emulovat. Takže vyzkouše (opět pravé tlačítko na ikonce u hodin) zapnout emulaci ochran.

Ale to už se dostáváme do rozoru s pravidly tohoto fora, kde je psáno, že warez zde není podorovaný. Takže dporučuji, aby si další dotazy pořádně rozmyslel.