Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android ROM na NoName mobil z číny.

Dobrý den. Může mi tu někdo poradit? Koupil jsem Noname mobil z číny.Byl tam blbý firmware který po čase začal stahovat porno a instalovat nějaky hovadiny. Potřebuji sehnat čistý android 4.2.2. nebo i custom ale problém je ten , že nevím kde a nevím na co. Poradíte mi kde seženu romku na noname mobil a kde ji seženu. No a další, mám sice mobil ale nevím jakej. V mobilu se dostanu tam viz foto v příloze a na štítku mám poze N820. Děkuji.

loading...

Mas: Amoi N820

Pohledej needrom.com, jestli tam nebude ROMka na tvuj mobil. Prohledej Google. Zadna cista ROM neni, to by sis to musel zkompilovat sam ze zdrojovych kodu, ktere poskytuje Google a jeste sehnat ovladace na Mediatek, coz by byl jeste vetsi problem. Jestli nic, tak to vyhod a kup jiny mobil - lepsi rada neexistuje vazne!