Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadný wifi router?

Zdravím, pořídil jsem si starší router TP-Link TL-WR841N a po resetu, nastavení (pevná IP od poskytovatele atd..), připojení
k PC kabelem se net nerozjel. Ani na wifi (notebook, mobil). Do nastaveni routeru se pres LAN dostanu, mobil taky hlásí připojeno. Poskytovatel na dalku nevidel zadny problem, ze je vse v poradku. Potom internet po nekolikatem restartu naskocil a asi 3 dny bylo vse v poradku. Dnes opet. Zase nekolikrat restart a momentalne funguje nekolik hodin. Jeste jsem nahral nejnovejší firmware, presto se musel restartovat vicekrat. Na starsim routeru 340G vse v poradku.
Nevite jestli muze byt problem jeste nekde jinde, nez vada routeru? Dik
Zdroje jsem zkousel dva :-)

No a zadal si meno a heslo v rotury ? Myslim to MENO a HESLO co ti poskytovatel internetu dal. ???
A druha otazka je ze odkoho si si poridil ten router ? Ak z bazaru tak mozno si bol oklamany alebo spytaj si ci tomu doticnemu vobec ten Router fungoval,, mozno ti predal pokazeny :))

krám za pár stovek kupuješ přes aukro? a teď řešíš nefunkčnost? to se ta úspora za každou cenu ohromně vyplatila.

pokud máš menšího providera, bude lepší zadat nějaké normální open-dns.
ale za tou nefunkčností vidím spíš tvoji pochybnou úsporu.
u letitého krámu může odcházet i napájecí adaptér, konektory mohou mít od anonyma z aukra zdeformované kontakty, krám mu upad a stabilizátor nestabilizuje, ...

nastavení routeru je jednoduché. humanoidní předkolega se do toho montuje sice nadšeně, ale ani já nechápu, co řeší.

riesim to ze kedze sa do Routru vie dostat ale na internet nie tak problem bude v routry a jeho nastavenie kedze nenapisal ako a akemu provriderovy sa priaja a jak.
Sam pisal ze mu par dni isiel a potom nie... tak prevdepodobne aj mohol sa router skratom RESETOVAt a vynulovat nastavenie.
Chapenzi ?! Verstehen sie ?! Do you understand ?!