Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem R9 380 Ventilátory

Hrál jsem si v nastavení readon s ventilátory a nevím jestli jsou původním nastavením výrobce.... Mám tym rychlost ventilátorů a vedle toho je zapnuto když dám vypnuto tak s tím nejde hejbat a je to automaticky a dám použít a zase se to nastavení na zapnuto... Pracuje to správně ??

# Je tam moznost RESET, tak ho zadej a uz nesahej ne veci, kterym nerozumís, nebo alespon s kazdym domrvenym SW nezacínej nové vlákno.
TiP~ Zaloz jedno vlákno typu : "Problémy PC Dominik25" a vse si pis tam, nez deno dene zakládat nové vlákna.

• Místo dalsího HW ktery mas v umyslu zneskodnit, radeji zakup : WINDOWS FOR DUMMIES
[img=http://ecx.images-amazon.com/images/I/51VJIWdBwNL._SX435_BO1,204,203,200_.jpg]http://ecx.images-amazon.com/images/I/51VJIWdBwNL. _SX435_BO1,204,203,200_.jpg[/img]

Aha to dělá MSI Gaming APP ten si sám nastavuje ventilátory mám ho používat ?? (On ten MSI Gaming APP taky dělá, že to běží pořád 980 a 1375 že se to nedownclockuje podle zátěže... Můžu to používat ??? A HWINFO mi ukazuje že ventilátory běží a mění se rychlost podle teploty, teď už jenom jestli je to bezpečné ten MSI GAMING APP, což jsem chtěl aby se grafika běžela na stejné frequenci....