Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prechod na windows 10 a späť na windows 8 problém

Dobrý deň.

Známa mi dala pozrieť sa na jej notebook. Pred niekoľkými dňami prešla z windowsu 8 na win 10, no počítač jej šiel pomaly, tak využila možnosť vrátiť sa späť na windows 8. Po prechode je počítač uplne pomaly, zamrza a treba čakať aj 5 minút kým spustí niektoré programy a pod. Čo by ste odporúčali urobiť? Ďakujem za rady.

Byla blbost využít tu mořnost vrátit se zpět. Já, když jsem upgradoval, tak než jsem nainstaloval aktualizace, tak to bylo nepoužitelné. To, že se mi pak vybíjel po půl hodině a vůbec, že je ten systém naprostý propadák, tak jsem šel zpět na 8.

Mě přechod na 10 zrasoval recovery oddíly, takový je zmrdosoft. Měl jsem naštěstí před tím kompletní zálohu disku, takže obnova disku a následně obnova továrního nebyl problém. Zkusil bych na Vašem místě obnovu továrního. Když nepůjde, tak stáhnout instalaci 10 a poksit se to rozchodit načisto.