Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Starší" model stejně verze noveho notebooku?

Chci si koupit nový notebook s tím, že jsem si vybral typ lenovo Y700 s I7kou a graf. Kartou 960m GTX a mám jeden dotaz.

Na internetu jsem našel v jediném eshopu tento notebook s požadovanym hardwarem za cenu 29.999,- s tím, že tam má jen 1tb HDD.

Ve většině ostatních eshopech tento notebook prodávají se stejným hardwarem za 32.999,- a to s jediným rozdílem - ke klasickému HDD je přidán i 128gb SSD disk.

A mě teď zajímá. Pokud tento notebook prodává jediný eShop jen s klasickým HDD a všechny ostatní s přidaným SSD diskem, nemůže se u toho notebooků bez SSD disku jednat o nějaký "starší" výrobní model, který je třeba konstrukčně nějak méně vychytaný (třeba nějaká první verze tohoto notebook) s tím, že pak výrobce začal prodávat novější typ s přidaným SSD diskem...?

To si nemyslím, pac v tom eshopu se prodává i ten s SSD diskem za stejnou cenu jako jinde..

Já se jen bojim, abych pak za měsíc po koupi nečetl článek "tento notebook měl vadno verzi, pozná se podle toho, že neměl v základu přidány SSD disk..."