Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aku približnu hodnotu ma noj pc?

Zdravím,

aby som dpolnil mám záujem onedlho svoj pc predať a urobiť si zostavu nanovo...Preto by som potreboval približne vedieť akú má podľa vás hodnotu aby som približne vedel kolko do novej budem musiet investovať
CPU : i7 2600k
Zakl.doska: Asus P8Z68 V pro
GPU : MSI GTX980 4G
SSD : Crucial M4 128
Zdroj : Corsair RM 750
Ram : 8GB Kingston Hiper XMP CL9
Chladič : Noctua NH-U12P SE2

s tým počítam že výkonnostne budem v podstate na tom istom bude iba minimálny rozdiel, len u mňa je najviac dôležité aby som mal zase ten dôležity základ na ktorom budem znova pomaly stavať a všetko zdokonalovať...Lebo podla mňa ked to urobím neskôr tak na tom budem dosť stratový lebo každý podla môjho názoru potom uprednostní nový pc...