Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje větrák na procesoru

Zdravím,

nedávno jsem si koupil novou grafiku Asus R9 270X 4GB, ale zjistil, že potřebuje 2x 6pin přípojky, tak jsem ještě dokoupil Corsair VS450 450W zdroj. Vsechno jsem spravne zapojil. Ale zjisitl jsem že se netočí větráček u procesoru. Zkusil jsem tam dát jiný, ale taky nefunguje, vypadá to že jsem nějak poškodil či zničil CPU FAN zástrčku, ale nejsem si jistý takže píšu sem, jestli je to bude třeba dát do servisu, nebo je na to nějaka kutilská rada. Celou desku opravdu kupovat nechci :// Prosím o pomoc

Windows 7 Home Premium 64bit
Western Digital Blue 1TB
ASUS R9 270X 4GB
motherboard 760GB-E51(FX)
procesor AMD FX 6300 6core 3.50Ghz 14.0 MB Total Cache

Tak to napoj jinam na MB nebo na zdroj (redukce molex na 3Pin akorát ti pojede na max ten ventilátor a jestli máš jenom ten BOX tak to bude asi hukot)....u starší MB to mám taky tak chcípnul ten 4Pin vstup tak to mám na molex a jede na 1200ot nonstop,jinak je divný žes na to přišel až pohledem že se netočí,mě se ihned po startu objevovalo CPU Fan error .....