Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedostatečná práva pro spuštění zálohování ve W7

V práci máme problém se zálohováním na externí disk - k PC s W7 professional připojím externí disk. Zálohovací program ve windows chce při spuštění správcovské heslo. To běžný uživatel nezná. V postupech které jsem na internetu našel dotaz na heslo není. Jakým způsobem dotaz na heslo obejít? Nastavit typ uživatele na "Power user"? Nevím. Admin v doméně prý práva k zálohování nijak neupravoval.

Díky. Disk je pro běžné kopírování souborů volně přístupný.

Přidal jsem uživatele do "Backup operators" ale nepomohlo to. Doplnit "users" také ne. Stále to chce správcovské heslo. Jedině když se daly uživateli správcovské práva nechtěl zálohovací program nic a spustil se.