Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otáčky chladičů.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak nastavit otáčky chladiče, vím že v biosu i kde, ale na kolik a tak. Jelikož zapnu pc a strašně se otačel bylo to fakt slyšet, mám jeden na hoře v case pc, když zmáčknu ten ventilátor nahoře v case tak je to tiché ale ne úplně, a pak to přestane, ve správce úlohy jsem měl cpu 50 procent,disk 50 procent,ram 28 procent,nevím jako. Je to skříň NZXT s340 razer, a cpu cooler je arctic freezer 13, dávám cpu cooler kdyby to bylo tím nevím, a ventilátory mám původní. Děkuji.

Ne ten cpu je v pohodě 4% pak to zas skočí nahoru a tak,takže normální, když hraju nebo sem na internetu je to dobré, prostě hluk ale normální. Ale víš jak tam máš to mřížku tak já jí trošku zmáčknu a ten hluk je lepši a pak to po chvíli přestane.