Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unlocked procesor.

Dobrý den,
mám prosbu, potřebuji vědět, jak to funguje s těma procesorama s "odeměeným násobičem", konkrétně CPU AMD Athlon X4 860K. Bude to tak že když budu mít dobrej chladič cpu tak se bude PŘETAKTOVÁVAT klidně na 4,5 ghz?????
Prosím odpovězde, Pedem děkuji za vaše skvělé odpovědi.

Procesor tiká na 3,7GHz + automaticky Turbo na 4GHz při max. vytížení.
Pokud bude odpovídající slušná deska a chladič, tak lze pomocí/zvýšením násobiče v BIOSu a vypnutém turbu CPU přetočit a nakolik, to záleží jak se zrovna procesor povedl.