Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktovanie CPU AMD Athlon II X4 620

Zdravím, chcel by som taktovať moje CPU, som v tomto kompletne nový, netlačte do mňa nejaké odborné názvy, ale rád sa niečo priučím.
Mám AMD Athlon II X4 620 2.6ghz a chcel by som ho dať aspoň na tú 3;3.5..
CPU: AMD Athlon II X4 620
MB: M4A78-AM
RAM: 6GB

je to bezpečné robiť bez biosu cez program určený na taktovanie ? videl som vela videí na YTB, vraj je to safe ale chcem sa uistiť, taktovali to aj na stock cooleri pričom to je vraj tiež safe takze sa pytam.. chladič mám asi stock, neviem presne, možno nejaký lepší.

Změna předmětu, původně: Taktovanie CPU, porada- HELP (host)

# Na YOUTUBE jsou hoveziny vseho druhu, OC se exlusivne provádí vzdy pres BIOS, muzes i pres SW/Ktery je stejne zavislí na uvedeném Biosu/, kde bychv takovy ten tuning pres SW radeji vynechal, uz jen kvuli moznému trvalému poskození prepajením kupríklada BRIDGE/Mústku etc..