Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokovaný prístup

Dobrý deň prajem
Prosím Vás o pomoc Môj problém je,že som si zablokoval prístup na mojom NB Windows 8.1 tak,že To neviem odblokovať :D A už som
bezradný,nedokážem ani preinštalovať Windows lebo nemám prístup a taktiež ani nič nainštalovať. Môj disk 1TB má len jednu časť a To C:\ a Tá sa mi zmenila na NTFS a nedokážem ani len vojsť do C-čka.
Toto je presne Môj problém

Tento článok 1.bod http://www.zive.cz/clanky/ctyri-cesty-jak-z-window s-8-udelat-nedobytnou-pevnost/sc-3-a-166462/defaul t.aspx?artcomments=1

ale nedá sa mi To vôbec zmeniť v ceste Tento počítač = C:\ = vlastnosti C:\ = zabezpečenie , pretože nemám prístup ani k tomu.

Prosím Vás pomôžte mi niekto.
Vopred ďakujem

vyhledej: nouzový režim windows 8- je to prosté.

čížek je kretén. podívej, fyzický přístup k pc znamená, že správce do něj půjde. ty by sis musel přesně ujasnit co konkrétně jsi odebral a zakázal. nedobytná pevnost se z win může stát jen přítomností administrátora- boha jeho, když něco odebereš, tak to není nejsilnější právo. to je odepřít, to ti tam ten blbec neukázal. že sis odebral právo k c: je hodně velká chyba.
------

na průsery používám nástroj lock smith z erd commander, býval obsažen i hirens boot... je ovšem 32bit.
---
a už jsem na něj nasranej.

z neznámého důvodu jsi změnil přístupová práva k adresářům. ntfs už jsi na c: dávno měl, jen jsi pokazil to, čemu nerozumíš.

"jak-z-window s-8-udelat-nedobytnou-pevnost"

to je v pořádku, povedlo se ti to, nevím proč s výsledkem nejsi spokojen?
ničemu to nezabránilo, jen ty se nedostaneš do windows a nebudeš tam dál škodit.

teď vážně - co s tím:
pokud máš na c: svoje důležitá data, nastartuj nějaký live systém (linux nebo zmiňovaný hirens) a vykopíruj je na externí disk, třeba celý svůj profil. pak ten krám zformátuj a nainstaluj znovu.
a už se vyhni dalším debilních návodům, až na lamerskou domácí skupinu jsou windows od win7 zajištěné dobře.

opravovat to nemá velký smysl:
musel by sis vzpomenout, kterým adresářům jsi měnil přístupová práva a jak.
pro zajímavost se dá pomocí toho hirens cd odblokovat uživatel administrator a pak se do těch windows zkusit přihlásit v nouzovém režimu (asi máš home verzi).
respektive mělo to smysl v normálním systému do win7 - od win8 lze nouzový režim vyvolat snad jen pomocí instalačního média, které majitelé předinstalovaných pc nikdy nedostali do ruky.
potřeboval bys zkontrolovat práva pro adresáře \boot, \üsers\administrator, oba \program files, \windows a pro jistotu \windows\system32 - jenže opravující offline systém toho moc neukáže. měl by tam být přístup minimálně pro "system" a "administrators", dál by se v nouzovém režimu vidělo podle chybových hlášek.