Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS navigace -kml,gpx

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit jakou aplikaci pro android zvolit, když chci autem hledat předem dané body na mapě? Zkoušel jsem google maps, ale když sem si uložil trasu na ntb a následně jí otevřel v mobilu, neměl sem možnost zapnout gps navigaci. Díky za jakékoli doporučení

Promin, omlouvám se. To s tím importem souborů mi nedošlo.

Co se týká místa, které se ti zobrazí, tak android standardně funguje tak, že nejprve určí polohu podle gsm bunek, wifi sítí a až se chytne GPS (pokud je GPS zapnuta), tak teprve zobrazuje přesnou polohu. Někdy to může trvat i několik minut a podmínkou je být venku, aby GPS přijímač "viděl" na družice.