Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cpu problém

Dobrý den z ničeho nic se mi zatížení procesoru zvíšilo cca na 100 % počítači to nedělá moc dobře a vše se seká děkuji za radu na snížení cpu

Systémové prerušenia - jednotlivé komponenty sa medzi sebou "hádaj" - každý žiada prístup k CPU.
A) Pokiaľ si prešiel antivírom - OK.
B) Skúsiť preveriť ešte i na malware - použiť Malwarebytes - úplný sken, čo nájde - odstrániť.
C) Ak sa to nezlepší - vstúpiť do BIOSu a dať defaultné nastavenia - tým sa priradia systémové prerušenia tak, ako majú byť.
D) Ak ani to nepomôže - záloha dát a preinštalovanie.