Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zákaz vypnutí programu

Dobry den,pouzivam program TightVNC,spousti se jako sluzba systemu windows xp,takze tedy pri spusteni woken. Potřeboval bych aby tento program nemohl uživatel vypnout či nějak měnit jeho nastaveni,jen s heslem nebo jinou ochranou. Existuje software ktery dokaze takto ochranit program? Vim ze existuje software na ochranu spusteni programu,ale na tohle nevim... Nebo by stacilo pouze kdyby se dala odebrat ikona TightVNC ze systemtray...Dikes

Neznám přímo TightVNC, ale klasické VNC jde nainsalovat tak, že tam ikona u hodin není. Pokud se program spouští jako služba, vypnutí u hodin jej nevypne a počítač bude stále dostupný pro vzdálenou správu (aspoň normální VNC se takto chová).

Já osobně jsem tam ikonku u hodin nechal, aby uživatelé měli informaci o tom, zda je nebo není na ně připojený.

Tak kdyz vypnu TightVNC pres tu ikonu v systemove liste,tak se opravdu ukonci ikdyz pri instalaci tohoto programu sem mel zaskrtlou moznost spousteni TVNC jako sluzby systemu windows. Nevite tedy jak by se nechala odstranit ta ikonka ze systemove listy? Diky