Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Taktování CPU AMD 8300 - ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

Ahoj potřeboval bych poradit jestli někdo dokáže poradit jakou šťávu mu pustit abych ho dostal na drtívých 5Ghz které každý na netu píše že dá..

myslím si že deska by to zvládnout měla protože má dost dobré chlazení i na kaskádách.. (žadná tragedie)

zdroj mám 700W Seasonic a grafiku mám 380X v CrossFire..

Pisu ti to naposled, netaktuj <RAM>, rada zpusobuje MODRE obrzovky a navykonu ti neprida nic, viz pisu ti to jiz vise, jestli toto nedokazes pochopit, tak nema cenu abych se k tomu nadale vyjadroval..
TiP Zacni pomalu navysovat <V-CORE>, jaky je to presne typ procesoru FX ?

Stahni si OCCT a stabilitu zkosen v nem, né ve hrach, "STABILITY TEST" nech minimalne 10 minut pro test pri zmene, stelovani <V-CORE>, kde byt tebou u 5GHZ zacnu u 1.4V a pomalu bych snizoval. V BIOSE jsi jiz delat co vsechno, nastavoval jsi jiz i "C/State" /setrice ? C1E dej pred OC DISABLE, tak jako Cool ‘n’ Quiet

Az se bude chovat stabilneji, tak ten test, nech bezet "minimalne" 1 Hodinu.

ODKAZ na OCCT : www.ocbase.com
TiP Muzes pouzit i PRIME95 : download

Ono to neni az tak tezké, ale chce to delat opravdu pomalu a dojit az do stabilniho chodu a vedet co v tom BIOS nastavujes, vse po kazdém novém nastaveni TEST/stability a TEST a TEST voilà, stale dokola :-)
FX8350 jsem OC skoro 2 dny, kde vysledek byl opravdu geniàlni :-) stabilni, vyvazené napeti, které se odrazelo na teplotach, zkratka stoji to zato si stim pohrat :-)

Toz hodne zdaru a nervu ;-)