Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadná složka

Zdravím,

nejsem si jist kategorií, ale hodím to sem. Kolegyně si na USB disku uložila do složky x souborů, nahlásilo jí to nějakou chybu a ze složky se stal soubor bez přípony, který nejde nijak otevřít. Setkal jste se někdo s něčím takovým?

Díky

s tým som sa už stretol,keď si príliš horlivý a neskúsený užívatel naťahal na usb klúč miesto skutočných súborov len ich zástupcov,alebo odklikol miesto kopírovať súbor na usb disk len možnosť vytvoriť odkaz,príponu *.lnk windows v základnom nastavení u súborov a ikon zástupcov/odkazov nezobrazuje a takéto súbory-zástupcovia nejdú potom na iných počítačoch otvoriť,ukazujú do prázdna.....