Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr zdroje

Zdravím,
po selhání mého zdroje a vrácení peněz od CZC jdu kupovat nový. Potřeboval bych zdroj okolo 2 tisíc korun.

Moje sestava:

Case: Zalman z9 plus
CPU: i5-4690s
GPU: MSI N760 2GB
RAM: Kingstone HyperX 8GB

Předešlý zdroj byl 620W a bohatě stačil.

Za všechny odpovědi děkuju. :)

Jen pro doplnění. Zdroje Be quiet! jsou nejprodávanější v Německu (SS je třetí).Asi to nebude proto, že co němec to blb, který si koupí zdroj a pak nervozně čeká, kdy se mu konečně po..re, aby si mohl koupit úplně stejný znovu.

edit: A ano Be quiet! zdroje nevyrábí, ale nechává si vyrábět vlastní návrhy.

Poznámka:
Sem tam do Němec sestavy navrhuji, zatím nikdo proti Seasonu neprotestoval a ani nestěžoval.
Navíc co jsem viděl nějaké tamější návrhy viděl, tak to byla spíše nepovedenina.
Oni totiž venku spíše kupují "hotovky" a nic moc se tam takto neskládá a ne jenom v Německu.
Jen u nás dva roky záruka těch Be quiet tak moc pro ty zdroje není košér.
Osobně, pokud výběr z těch dvou značek tak rozhodně Season.