Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapnutí se obrazovka ztmaví

Mám problém s obrazovkou u ntb. Když ho zapnu, načte se normálně logo, ale potom obrazovka úplně ztmavla, jen šly vidět matně obrysy. Počítač jsem obnovil do továrního nastavení, ale problém pořád přetrvává. Mám ho reklamovat?

Tak pokud je to Windows 10 a grafika Intel, tak to jsem již viděl. Pokud tam nalezou ovladače na grafiku z Windows 10, tak ta sračka (ovladač-W10) obrátí šoupátko jasu. To znamená, že při plném jasu je to ztlumené (proto je to černé) a když se jas stáhne, tak se rozsvítí :-) Řešení: Odinstalovat špatné ovladače a vrátit se k těm od výrobce notebooku.