Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto snažím se z DVD nainstalovat hru

pomocí Alkoholu120 jsem si vytvořil nový disk F, vložím DVD a dám nainstalovat, za nějakou dobu to po mě chce vložit druhý disk, ale ten nemám. Přitom před časem, když mi kolega hru instaloval, stačilo mu pouze tohle jedno DVD. Můžete mi prosím poradit, co mám dělat?
Moc děkuji za pomoc

popíšu to od začátku,

vložím DVD do mechaniky - E
na F mi naskočí titul hry, tak to odklepnu
no a potom odklepnu jenom install a kromě toho, že se mě to zeptá, kam chci hru umístit, to nic jiného nechce vědět , chvíli to jede než se mě to zeptá na druhé CD

nevím přesně co image znamená, ale jsou tam dvě hry - první 1.9GB a druhá 2.3GB
když jsem zkusil spustit info soubor z E:, napsalo mi to že je soubor buď poškozen, nebo není podporována jeho verze - jestli tyhle informace pomůžou