Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak mám zapnout integrovanou grafiku

Zdravím
Potřeboval bych poradit ohledně integrované grafické karty . Mám procesor Intel 4590 a GK MSI R9 280 3GB kterou jsem doteď používal ale nyní bych potřeboval přejít na integrovanou a nevím jak. Zkoušel jsem vymontovat GK ale po zapnutí PC se mi zobrazí logo výrobce základní desky chvilí počka a pořád dokola se restartuje PC windows nenaběhne . Jediné co jde je bios ale v tomhle se moc nevyznám a potřeboval bych poradit jak to tam nastavit . Mám ZD asrock h97 performance a když najedu do Biosu tak mám možnosti OC Tweaker , Advanced , Tool , H/W Monitor , Boot , Security a Exit . Mohl by mi někdo poradit ?Děkuju :-|

Co ovladače? Staré neodinstalované ovladače klidně mohou shazovat celý systém ještě před naběhnutím.
Vrátit starou kartu a odinstalovat ovladače, následně zapnout bez ní. (A případně nainstalovat ovladače k té integrované.)
Pokud to nepomůže, v biosu zkontrolovat, jestli je nastavená ta integrovaná, byť většina desek si to umí zjistit sama.
Pokud ani tohle nic neudělá, tak bych nabootoval nějaký live linux a vyzkoušel, jestli je problém v grafice, nebo v instalaci Windows. Pokud to naběhne, přeinstaloval bych Win na čistou instalaci.