Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sekání počítače při kopírování

Nainstaloval jsem do nobuku s procesorem AMD Athlon II Dual-Core M200 2.Ghz,RAM-4GB a HDD o velikosti 500 GB systém Windows 7 64 bit,které šlapou celkem rychle. Na konec jsem do tohoto nově nainstalovaného notbuku samozřejmě do druhého diskového oddílu který jsem vytvořil na ukládání dat začal překopírovavat nějaké filmy z USB flešky-kam jsem si je před novou instalací uložil-tak vždy po chvíli kopírování které probíhá standartně se najednou notbuk zasekne a nejde vůbec s ničím hnout takže jediná možnost je že musím natvrdo restartovat a potom zase počítač maká dobře .Kontrolu disku v HD Tune-po 2 hodinách je OK-bez chyb a kontrola rychlosti v Bechmark- začíná na 80 MB/s a na konci disku 500 gB při neustálém pomalém klesání končí na 40 MB/s je toto v normě? Zkusil jsem taky kopírování v Total Comanderu a opravu sfc/scannow i opravu disku chkdsk, dále jsem zkusil z tohoto USB kopírovat v jiném notbuku a tam to maká bez závad.Vždy po chvilce kopírování se notbuk zakousne.Poraďte čím to může být když je systém čerstvě nainstalován? Při kopírování je zatížení procesoru kolem 30% a RAM-ka je zatížená také minimálně. Děkuji za všechna doporučení.
S odkazem na včera podaný a nevyřešený dotaz v poradně zive: b8exf5

No to je vsetko pekne ale ako som cital tak si na tom druhom fore (zive.cz) pokazde neodpovedal ci si po nainstalovani Windowsu naisntaloval aj OVLADACE na tvoju dosku = Chipset, USB a pod... ???
-----
A dalsia vec je ze ci na tom tvojom "notbuku" skusal aj iny USB port a ci to aj z ineho robieva problemi ?!

no já jsem jenom provedl instalaci Windows 7 a nic víc.Ale ve správci mi nesignalizuje žlutým vykřičníkem nebo otazníkem že by nějaký ovladač chyběl-všechno funguje OK až na to když kopíruje velké soubory tak se to sekne u malých souborů to proběhne bez závad.

žádné ovladače jsem neinstaloval nemám jak zjistit chybějící a nebo nesprávné- mněl jsem dojem instalační že Windows 7 v DVD má všechny základní v instalaci-opravdu nevím jak zjistím nesprávný nebo chybějící ovladač-mužete mi poradit-je na to nějaký program?

No to si robis srandu tym ze si neinstaloval ziadne ovladace ?! To kdo ta takto ucil ???!
1. Nainstalujes Windows
2. MUSIS naisntalovat vsetky ovladace na svoj notebook/HW (je to nutne aby ti tvoj Hardware spravne pracoval s Windowsom !)
3. Nainstalujes si najnovsie UPDATE pre Windows.
4. Nainstalujes si vsetky svoje programi = Office, Player a pod...
5. hotovo.
To neviem kde si videl alebo pocul ze Windows v sebe obsahuje vsetko potrebne ?! Windows ti mozno vie naist a nainstalovat niektore ovladace ale nie vsetky. tie hlavne si musis ist na stranku vyrobcu a odtial stiahnut/nainstalovat ich.

ale nedalo mi to a ještě jsem zkusil přeinstalovat znovu tento ovladač: Wireless LAN-Wireless LAN Driver v8.0.0.171 5.4 MB ! a ouvej-závada odstraněna!!!!!!!!!!!!!! Takže na štastný konec děkuji všem co se mnou ztráceli se čas a pomohli mi k tomuto zdárnému ukončení. Nashle.....

Doby den...nechcem zakladat novu temu tak pisem sem...no moj problem je kus iny....Mam stary notebook asus pro5did ,, 2,10GhZ dual core intel,,,,3gb ram...gforce 320m 1gb...ked kopirujem subory( filmy,mp3.fotky,,subory......) z noteboku na usb kluc alebo ext.hdd alebo opacne...z usb do ntbku tak sekne a pomoze len natvrdo ho vypnut. Skusal som samozrejme ine porty usb v ntbku,,ine usb kluce,,mam novy HDD,,,skusal som aj ine OS (win10,win7,xp) , nove ovladace no nic nepomohlo... ALE ked zapnem nudzovi rezim (safe mode) tak sa to nestane mozem kopirovat kolko chcem co chcem....uz som zufaly z toho.....