Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Toshiba Satellite L30-101 PSL33E - nefunguje zvuk na WinXP

Dobry den,
nemate niekto skusenosti s tymto notebookom. Zvukova karta je Realtek HD audio, instalacia driverov z www Toshiby prebehla bez najmensich problemov, v spravcovi zariadeni nie je ziadny konflikt. Ovladaci panel Realteku spravne detekoval vstavane reproduktory, tie vsak nevydaju ani hlasok. Tak isto nefunguje ani vystup na sluchadla. Na vystupe ani nedetekuje pripojenie suchadiel/reproduktorov. Este podotknem, ze na Win Vista zvuk siel bez problemov. Skusal XP s SP1/SP2 + driver z webu.
Este sa chystam vyskusat Realtec HD codec stiahnuty z www Realteku a driver pre Toshibu L30-113, ale kedze niesom majitelom toho notebooku, tak mam k nemu obmedzeny pristup. Preto uvitam ake kolvek rady, pripadne konkretne riesenia.

Za rady vopred dakujem.

Tento problem to nieje, ale pozeral som co pisal fleg a nejaky MS patch je k tomu ovladacu pribaleny. Ak si dobre spominam, tak este pred upgradom na SP2 bol tento patch aj nainstalovany. Skontrolujem to este a pripadne ho skusim nainstalovat (ak nie je).

V kazdom pripade zatial dakujem za pomoc.