Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s hdd -neukazuje se v biosu a v jiném pc se ukazuje

Dobrý den mam problem že jse mi neukazuje hdd
disk č1:HDD Samsung SpinPoint 1gb.(tento se neukazuje v biosu)
Druhy hdd mi nabíhá normal bez problemu
disk č2. Seagate Barracuda Green ST2000DL003
2TB 5900 RPM 64MB Cache SATA 6.0Gb/s 3.5
mam zakladní desku: MSI 970 GAMING

zkoušel i měnit kabely mezi sebou a stale jen nabihá druhy hdd a dvdwr
budu moc rád za každou radu děkuji

Dříve to fungovalo v tom PC normálně? Je celkem zvláštní, že na jiném PC se v BIOSU objeví a u tebe ne.
Napadá mě jen zkusit všechny porty na desce, kabel jsi už zkoušel a BIOS dát na default. Taky můžeš prohodit i napájecí větev. Nebo ještě v tom jiném PC kde to funguje zkontrolovat SMART status.

Vše jsem zkoušel jine kabely i jine napajeci konektory,všechny sata konektory vše fungujou to jsem zkoušel na druhem disku.smart kontrola vše je ok 100% stav disku jen vim že je sataII jestli to ta deska ještě bere jelikož ten druhy je sata III
disk pracoval normalně na jinem pc ten sem rušil a přendal disky a grafiku do tohodle