Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak vrátit vzhled kurzoru myši?

Čus,

Trošku jsem se hrabal ve vzhledu kurzoru myši (win 7) a nelíbí se mi vzhled jaký jsem nastavil, problém je, že nemám jen klasickou šipku jinak, ale úplně všechno! Nic jsem nestahoval, jen ovládací panely - myš.

Doporučuju použít opačný postup. Není boha, aby ses nedobral původního stavu. :-)
Zkusil bych změnit nastavené schéma.