Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade z 32-bit na 64-bit system

Dobrý den,
Mám starší počítač průměrný, možná trošku podprůměrný výkon. Každopádně mi komponenty stačí na to abych si zahrál nějaké herní tituly, bohužel v dnešní době se takové tituly nedají ani nainstalovat pokud nemáte 64-bitový systém. Tak bych se chtěl zeptat jestli stačí mít procesor s patformou pro 64-bitový systém nebo jestli existuje i jiné kritérium pro funkci.
děkuji za odpověď

Článek vyšel před uvedením té hry a přímo tam píšou:

Samozřejmě musíme je brát s rezervou, jak kolo od traktoru. Hra vyjde už v polovině března

Zkus nějaký normální zdroj, třeba oficiální stránku, kde se to dá koupit:

Ještě bych dodal, že první asi rok byla k dispozici "ne-redux" verze, která pod 32-bit možná fungovala, ale ta už se několik let koupit (běžně) nedá. Pro přesnost jsem měl napsat "Metro 2033 Redux", v tu chvíli mě to nenapadlo.