Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Facebook Page Plugin

Zdravím,

vytvářím momentálně školní projekt do informatiky - webové stránky. Chtěl jsem se vložit facebook page plugin (https://developers.facebook.com/docs/plugins/page- plugin). Postupoval jsem přesně tak, jak je to tam zadané. Tedy script jsem vložil ihned za tag <body> a html kód poté na místo, kde jsem chtěl, ať se plugin vyskytuje. No, výsledek byl takový, že se mi pouze objeví text s názvem stránky odkazující na ony facebookové stránky.
Nesetkali jste se někdo se stejným problémem? Není problém s kompatibilitou nebo něčím takovým? Pracuji v PSPadu.

Děkuji za jakoukoliv radu. :)

Script mám vložený přímo za body a asi o 20 řádků níže na pro mě vhodném místě mám zkopírován ten plugin. V rozměrech to není, vím, že se to tam vleze (navíc s šířkou a výškou pluginu si můžu vždycky pohrát), spíše to bude v mé blbosti. Jsem holt začátečník.

<body>
<div id="fb-root"></div>
<script>(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = "//connect.facebook.net/cs_CZ/sdk.js#xfbml=1&versi on=v2.5";
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>

Má se to vkládat nějakým jiným způsobem?