Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung galaxy S6, A5(A510F) nebo Honor 7?

Dobrý den,
prosím o radu s výběrem mobilního telefonu.
Momentálně vlastním Samsung galaxy S4 a už to není to pravý ořechový :).
Na mém seznamu jsou již výše vybrané telefony. Nejsem žádný znalec, takže v parametrech se vůbec nevyznám.

Spíše bych potřebovala kvalitní foťák (zadní,ale i přední - to víte, ženská :D )
a výdrž (od rána do večera aby přežil aktivní používání, pak nabiji).

Případně zda byste mi prosím doporučili jiný typ mobilu?
Děkuji a přeji hezký den :)

LTE 800MHz mě celkem nezajímá, to provozuje pouze Vodafone. A poruchovost, to je takový trochu složitý problém, protože se lámou snad všechny značky (mám pod palcem celou firmu se stovkami telefonů). Čtečky otisků a podobné nesmyslné věci mě nezajímají. ;-) Aktuálně mám S4 a Samsung beru jako jednookého krále.

LTE 800MHz mě celkem nezajímá, to provozuje pouze Vodafone- seš si tím jistej?? já bych řekl, že je to naopak.

Čtečky otisků a podobné nesmyslné věci mě nezajímají - mě právě naopak a nejlepší provedení má Apple a Samsung.

Navíc jaká bude budoucí podpora ? U sgs6 bude novější android určitě (blokace reklam v prohlížeči) atd.

Já myslím,že to sekání founů má hlavně na svědomí nainstalování mnoha,ale opravdu mnoha zbytečných a blbých aplikací. Uživatelé si foun pletou s PC co má I7 a 8GB RAM. Kdežto ty dýchavičné androidy se sekají již po nainstalování třeba jízdního řádu a to nemluvím o umělcích,co tam rvou ještě antiviry.

velkost je plus, pokial ho clovek nechce nosit vo vrecku, ovela lepsie sa drzi, aj vdaka plastovemu krytu, ma ovela viac moznosti nastavenia a kadecoho, co z s6 vyhodili, sekanie som nepozoroval, a to nespominam moznosti s perom spojene..
alebo naopak, s6 co nevie korektne zobrazit obycajne id3 tagy :)

s6 ma viac ramky, a zda sa na prvy pohlad sviznejsia, ale i tak by som vybral note, o ktorom by som nepovedal, ze seka

i ked, moze zavisiet od konkretneho kusi, serie.. tak ako som videl rozne s6-ky. niektore zacali mrznut po update ma 6.0.1