Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook hlasitě hučí a je horký

Dobrý den,

potřebovala bych poradit. Mám 5 let starý notebook s windows 7, před pár dny přeinstalovaný a dneska hrozně hučí. K tomu je horký. Přehřívá se nebo co s ním může být? Nevím si rady. Byl vypnutý 5h, po zapnutí do 10min hlasité hučení a skoro pálí jak je teplý. A to mám otevřené jen 2 webové stránky, program žádný. Může se spálit?

Díky za rady.

No mas ho z vnutra zasvineny a iste kopa prachu je vnutry aj vo ventilatory takze ti ostavaju 2 veci co stym =
1. ak si trufas tak ho musis rozobrat a vycistit od prachu a aj prepastovat.
2. ak si na to netrufas tak ho daj cim skorej do servisu nech to za teba spravia.
-------
Dobre je cim skorej ho vycistit lebo sa ti moze stat ze ti sam od seba sa vypne a to znamena ze mal vysoku teplotu a sam sa vypol. Len bacha aby si si tou teplotou neznicil notebook.

Dělával to občas, spíš tak nárazově. Přeinstalovat jsem ho nechávala protože jsem ho měla asi zavirovaný, nebo nevím co s ním bylo. Zničeho nic kleknul, nedal se spustit. Nakonec se to podařilo, ale všechny programy zmizely a nešlo skoro nic nainstalovat znovu. Prostě fungoval jen omezeně. Antivirus mám jen avast zdarma, ale nenašel žádný vir. Tak jsem ho nechala přeinstalovat.