Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC 27K

Ahoj,chtěl bych vás poprosit o zhodnocení herního PC s limitem okolo 27k.Pc je s OS,nechám si ho sestavit na CZC.Navrhnuto pro 1x monitor(1920x1080).Budu rád za každý názor,připomínku.

Systém: Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit DVD OEM
Zakladní deska: MSI H170A PC MATE - Intel H170
Procesor: Intel Core i5-6500
Paměti: CRUCIAL Ballistix Sport LT 8GB (2x4GB) DDR4 2400
Chladič: SilentiumPC Fera 2 HE1224
Ventilátor: Arctic Fan F12 PWM
Grafická karta: Sapphire R9 380X Nitro OC, 4GB
Zdroj: Seasonic S12II-520 520W
SSD-systém: CRUCIAL MX200 - 250GB
HDD-data: WD Caviar Blue EX - 1TB
Skříň: CoolerMaster Force 500
Mechanika: LG GH24NS, černá Bulk

Klávesnice
: Razer BlackWidow 2014, US
Myš: Mionix Castor

Nejsem sice žádnej machr na sestavy jako tady M-Pol, ale když už si skládáš takhle drahou skřín, tak zauvažuj nad tím jestli opravdu potřebujes klávesnici od Razeru za 2500 místo výkonější. Zainvestuj spíš do grafiky, r9 390 bych do takový sestavy volil spíš. Ale zase záleží jak moc výkonný hry a na jaký detaily je chceš hrát.

Je pravdou, že klávesnice může počkat. Nicméně myš potřebuji nutně novou. Kdybych tedy přidal na GK, tak by bylo asi nutné přidat i na zdroji ? Stačil by k tomu vůbec ten současný procesor (aby tu 390ku nebrzdil) ? A ta skříň, je vážně tak špatná ?

Klasická CM F500 krabice jedna s posledních s pozicí zdroje nahoře, je stejně tak materiálově dobrá jako dalších x levných do
1 500,-
Někteří "radilové" nikdy tu krabici neměli a pokud budka nemá x točáku, které stejně neumí nastavit/vyladit tak aby se luft/výměna v krabici nemotal, navíc aby to neřvalo, nežralo prach s podlahy, šmátrali někde dole po vypínači, prostě spokojený nebudou.

Pokud potřebuješ grafický výkon vyšší třídy i za cenu o 3 000,- větší tak je řešení viz: zdroj "sambilionk" a R9 390 MSI.
Ovšem osobně v tomto případě bych raději už počkal, na nové generace g.karet.